سلام ، به وبسایت آموزشگاه زبان خانی خوش آمدید.

دپارتمان زبان آلمانی

از ویژگی های منحصر به فرد kls میتوان به شهریه بسیار مناسب برای انواع دوره ها با بالاترین درصد ارائه و  بالاترین درصد قبولی در آزمون های رسمی مورد تایید سفارت ، برگزاری کلاسهای فوق فشرده در کوتاه ترین مدت ، کلاس های مخصوص شاغلین و استفاده از امکانات آموزشی نوین اشاره کرد.

این گروه با بیش از 7 سال سابقه درخشان در برگزاری کلاس های ترمیک زبان آلمانی از سطوح A1 , A2 , A3 , B! , B2 , C1 و آمادگی آزمون کنکور و همچنین دوره های ویژه کسب و کار ، دانشجویی ، پیوست به خانواده و توریست و دوره های تربیت مدرس با اتکا به اساتید حرفه ای و دانش آموخته از دانشگاه های آلمان و ایران مشغول فعالیت میباشد.

 

دوره های یادگیری تضمینی در 90 روز

دوره های مبتدی تا پیشرفته

دوره های بزرگسالان

دوره های نوجوانان

دوره های کودکان همراه با بازی و نقاشی

دوره های آمادگی آزمون gathe و okf

دوره های آمادگی کنکور به زبان آلمانی

دوره های زبان آلمانی برای محیط کار

دوره های بحث آزاد

 

کلاسها برای کودکان زیر 6 سال و بالای 6 سال ، نوجوانان ، جوانان و بزرگسالان با استفاده از کتب درسی مورد تایید سفارت و مدارس آلمان.

کلاس ها به صورت خصوصی ، نیمه خصوصی و گروهی بین 6 تا 10 نفر برگذار میشوند.

یادگیری زبان آلمانی جهت ورود به دانشگاه های کشور های المانی زبان ، آلمان ، اتری ، مهاجرت یا شرکت در ازمون های زبان آلمانی از اهداف این گروه میباشد.

 

چرا زبان آلمانی؟

زبان آلمانی علاوه بر آلمان ، اتریش و بخش اعظم سوئیس در کشور ها و ماطق مانند لیختناشتاین ، لوکزامبورگ ، شرق بلژیک ، تیول جنوبی ، بخش آلزاس و لورن فرانسه ؛ بخش نوردشلزویس دانمارک ؛ زبان اول به شمار میرود و به عنوان زبان اقلیت های آلمانی در کشور های اروپایی مانند رومانی از اهمیت بالایی برخوردار است. جالب آنکه جمعیتت کشورها و اقلیت های آلمانی زبان از جمعیت مجموعه کشور های انگلیسی زبان در اروپا بیشتر است.

بنابراین زبان آلمانی نقش ضروری در اروپا ایفا میکند.

دلایل ضروریت زبان آلمانی: عنوان مهم ترین دلایل به شرح ذیل است.

آلمانی زبان فلسفه ، ادبیات ، هنر و موسیفی ، صنعت و به طور کل زبان آلمانی زبانی مهم در حوزه اقتصاد فرهنگ و سیاست اروپا در جهان امروز است.

شمار بسیاری از دانشمندان و متفکرین جهان از دانشگاه های کشور های آلمانی زبان فارغ التحصیل شده اند.

همچنین رتبه اول جهان در حوزه علوم مهندسی را نیز دارد.

جذابیت های تحصیل در آلمان و اتریش : و اما مهم ترین دلیل ضرورت آموزی این زبان جذابیت انکار ناپذیر آموزش و تحصیل رایگان در دانشگاه ها و مدارس عادی دولتی از ابتدا تا سطوح بالای آکادمیک در کشور های آلمان و اتریش است. دانشجویان در آلمان در کنار تحصیل اجازه کار محدود دارند و میتوانند تا 120 روز به صورت کامل در 240 روز به صورت نیمه وقت مشغول به کار شوند.

 

دانشجویان در حین تدریس از معافیت های مالیاتی برخوردار خواهند بود . پس از پایان موفقیت آمیز تحصیلات امکان بالقوه اخذ ویزای کار و اقامت برای فارغ التحصیلان خارجی نیز وجود دارد.

 

Thanks!

برای درخواست مشاوره تلفنی رایگان ، نام و نام خانوادگی خود را درج کنید تا مشاوران ما با شما تماس بگیرند.